Akce
pro nové klienty!

Cena již od 200 Kč.
Akce platí do konce roku 2022

Sjednejte virtuální sídlo pro Vaši společnost ještě dnes
za velmi příznivé ceny

Informace o nás

Potřebujete zařídit rychle a levně sídlo firmy v Praze, Brně či jiném městě v ČR? Chcete získat prestižní adresu? Spojte se s námi a získáte silného partnera, který pro vás sídlo společnosti zajistí. Nabízíme kompletní služby pro fyzické a právnické osoby, které hledají dostupný, rychlý a kvalitní servis, jistotu a chtějí využívat svůj čas maximálně efektivně. Svým klientům se snažíme poskytovat jen to nejlepší a zároveň jsme otevření novým nápadům a požadavkům ze strany klienta. Díky tomu můžeme naše služby neustále zdokonalovat. S každým jednotlivým klientem budujeme dobrý dlouhodobý vztah a našim hlavním cílem je uspokojit co nejlépe všechny vaše požadavky.

Aktuality

  • Syndrom nemocných budov se může týkat i vašich zaměstnanců

    Stěžují si vaši zaměstnanci na různé problémy při pobytu v budově, kde tráví pracovní den? Možná trpí syndromem nemocných budov.

  • Proč nezavrhovat papírové diáře ani v dnešní době?

    Možná si říkáte: „K čemu dnes vlastně je papírový diář?“ Vždyť mnohem praktičtější a efektivnější je vše plánovat elektronicky, v počítači, na tabletu a v mobilu. Právě s ním vstáváme i usínáme. Z rukou jej nepustíme po celý den. Aplikace time managementu se navíc dají synchronizovat současně na více zařízeních. A přesto věřte, že papírový diář smysl pořád má.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.