Akce
pro nové klienty!

Cena již od 200 Kč.
Akce platí do konce roku 2022

Sjednejte virtuální sídlo pro Vaši společnost ještě dnes
za velmi příznivé ceny

Informace o nás

Potřebujete zařídit rychle a levně sídlo firmy v Praze, Brně či jiném městě v ČR? Chcete získat prestižní adresu? Spojte se s námi a získáte silného partnera, který pro vás sídlo společnosti zajistí. Nabízíme kompletní služby pro fyzické a právnické osoby, které hledají dostupný, rychlý a kvalitní servis, jistotu a chtějí využívat svůj čas maximálně efektivně. Svým klientům se snažíme poskytovat jen to nejlepší a zároveň jsme otevření novým nápadům a požadavkům ze strany klienta. Díky tomu můžeme naše služby neustále zdokonalovat. S každým jednotlivým klientem budujeme dobrý dlouhodobý vztah a našim hlavním cílem je uspokojit co nejlépe všechny vaše požadavky.

Aktuality

  • Jak vytvořit internetový byznys

    S pokrokem v technologii je stále snadnější založit online obchod z domova. Můžete si jednoduše založit svůj vlastní web, prodávat online a dokonce přijímat platby přímo z vašeho webu. Dnes vám ukážeme základní body, které vám pomohou vytvořit úspěšné internetové podnikání.

  • Top 7 marketingových hacků pro sociální médiá

    Facebook a Twitter jsou rozhodně v dnešní době vedoucím komunikačním médiem moderních podniků všech velikostí. Cílem těchto sociálních médii je přilákat nové zákazníky, vybudovat značku byznysu a oslovit i širší publikum. Jak ale správně využívat různé kanály sociálních médií ve svůj prospěch a kde vlastně začít?

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.