Akce
pro nové klienty!

Cena již od 200 Kč.
Akce platí do konce roku 2022

Sjednejte virtuální sídlo pro Vaši společnost ještě dnes
za velmi příznivé ceny

Informace o nás

Potřebujete zařídit rychle a levně sídlo firmy v Praze, Brně či jiném městě v ČR? Chcete získat prestižní adresu? Spojte se s námi a získáte silného partnera, který pro vás sídlo společnosti zajistí. Nabízíme kompletní služby pro fyzické a právnické osoby, které hledají dostupný, rychlý a kvalitní servis, jistotu a chtějí využívat svůj čas maximálně efektivně. Svým klientům se snažíme poskytovat jen to nejlepší a zároveň jsme otevření novým nápadům a požadavkům ze strany klienta. Díky tomu můžeme naše služby neustále zdokonalovat. S každým jednotlivým klientem budujeme dobrý dlouhodobý vztah a našim hlavním cílem je uspokojit co nejlépe všechny vaše požadavky.

Aktuality

  • 13 nejlepších tipů, jak vytěžit maximum z vyhledávání Google

    Google je vyhledávačem číslo jedna po celém světě a je vyhledávačem pro každého z velkých podniků. Víte proto jak nejlépe využívat Google pro nejlepší výsledky ve vyhledávání?

  • Jak bude vypadat kancelář budoucnosti?

    Způsob, jakým pracujete a jaké nástroje při podnikání využíváte, se s dobou neustále mění. V posledních letech se například objevily nové a efektivnější způsoby práce v kanceláři a mimo ní. Tyto změny jsou výsledkem neustále snahy o vyhovění potřebám pracovníků, kteří se snaží maximalizovat svůj výkon a využívat dostupné zdroje. V současné době jsou hnacími motory, které vedou efektivitu práce právě spolupráce, mobilita, konektivita, udržitelnost a reakce v reálném čase. Tak jak byly kabely pro připojení k internetu a zastaralé vybavení (např. fax) nahrazeny bezdrátovým připojením, ergonomickým nábytkem a tablety, jsou i klasické typy kanceláří přetvořeny na virtuální sídla, coworkingové prostory a virtuální asistenci.

Odesláním formuláře souhlasíte s zásadami zpracování osobních údajů.

Pole označená * jsou povinná.