Úvodní strana » Aktuality

Aktuality

 

 • Jak vytvořit business plán

  Business nebo také podnikatelský plán je souhrn skutečně důležitých informací, které vytvoří solidní základ, na kterém budete budovat podnik. Jednoduše řečeno, jedná se o písemný dokument, který přesně popisuje vaše podnikání, nastiňuje vaše obchodní cíle, strategie pro provoz a marketing a projekce vašich prodejních a finančních předpovědí.

 • 10 nejlepších startupů roku 2021

  Všechny dnešní renomované společnosti ve světě měly na počátku jenom představy o revolučním startupu. Na světový trh každoročně přibíjí miliony nových podniku. Avšak jenom malé procento z nich dokáže díky svému produktu nebo službě, trefit to správné místo a čas na trhu, čím si zajistí vzestup a úspěch. A ještě menší zlomek pak zvládne překonat hranici, která je vyšvihne mezi elitu. Startupy jsou zároveň považovány za jádro inovací a kreativity v různých průmyslových odvětvích. Zde uvádíme 10 nejlepších startupů roku 2021:

 • 13 nejlepších tipů, jak vytěžit maximum z vyhledávání Google

  Google je vyhledávačem číslo jedna po celém světě a je vyhledávačem pro každého z velkých podniků. Víte proto jak nejlépe využívat Google pro nejlepší výsledky ve vyhledávání?

 • Jak bude vypadat kancelář budoucnosti?

  Způsob, jakým pracujete a jaké nástroje při podnikání využíváte, se s dobou neustále mění. V posledních letech se například objevily nové a efektivnější způsoby práce v kanceláři a mimo ní. Tyto změny jsou výsledkem neustále snahy o vyhovění potřebám pracovníků, kteří se snaží maximalizovat svůj výkon a využívat dostupné zdroje. V současné době jsou hnacími motory, které vedou efektivitu práce právě spolupráce, mobilita, konektivita, udržitelnost a reakce v reálném čase. Tak jak byly kabely pro připojení k internetu a zastaralé vybavení (např. fax) nahrazeny bezdrátovým připojením, ergonomickým nábytkem a tablety, jsou i klasické typy kanceláří přetvořeny na virtuální sídla, coworkingové prostory a virtuální asistenci.