Úvodní strana » Aktuality

Aktuality

 

 • Benefity pro zaměstnance: Na tyto je nalákáte, i si je díky nim udržíte

  Získat dobrého zaměstnance je někdy oříšek. Udržet si jej pak uměním. Dobrý a odpovídající plat se považuje za samozřejmost. Proto musíte nabídnout i něco navíc. Podívejte se na benefity pro zaměstnance, které budou táhnout v roce 2023.

 • Jak na správné osvětlení kanceláře?

  Nevhodné světelné podmínky na pracovišti mohou být příčinou nízké výkonnosti zaměstnanců, chybovosti, ale i nemocnosti. Platí to i v kancelářských podmínkách. Jak na správné osvětlení kanceláře? Řídit se jen normou související s BOZP rozhodně nestačí.

 • Reklamace 2023 aneb Jaké jsou novinky ve spotřebitelském právu?

  Od 6. ledna 2023 platí významné novinky ve spotřebitelském právu. Jde o zákon č. 374/2022 Sb., kterým se mění zákon č. 634/1992 Sb. ve znění pozdějších předpisů, a zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník. Jednou z podstatných změn, kterou novela přináší, jsou reklamace, tedy uplatňování práv z vadného plnění. Jaké jsou reklamace 2023 podle novinek ve spotřebitelském právu?

 • Proč postavit firemní stránky na WordPressu?

  Založili jste firmu a začínáte podnikat? Rozhodně potřebujete web. Proč postavit firemní stránky na WordPressu? Podívejte se na tipy, díky kterým už nikdy nebudete chtít jít jinou cestou.