13. 11. 2022

Na co myslet při výběru konferenční místnosti?

Hledáte vhodnou konferenční místnost pro váš meeting? Nebo potřebujete klidný prostor pro soukromou poradu s kolegy? Při výběru vhodného prostředí dbejte na čtyři základní aspekty.

Jak vybrat správnou konferenční místnost

Volbou správného prostředí pro setkání s týmem nebo potencionálním klientem či spolupracovníkem můžete ovlivnit nejen atmosféru jednání, ale nepřímo i jeho výsledek. Místo setkání výrazně ovlivňuje první dojem, který si na vás klient vytvoří. Samozřejmostí daného prostoru by měl moderní a čistý design. Při volbě konkrétního místa však zvažujte i tyto body.

1. Technické vybavení konferenční místnosti

Kromě konferenčního stolu jakožto dominanty celé místnosti a odpovídajícího počtu čalouněných či kancelářských židlí se zaměřte na technické vybavení. V našich konferenčních prostorách standardně naleznete moderní LED a SMART LED televizory o úhlopříčce až 140 centimetrů a také keramickou magnetickou tabuli, projektor a plátno. V letních měsících také jistě oceníte klimatizaci v každé zasedací místnosti.

2. Dostupnost

Přívětivou náladu a ochotu protistrany jednat může ovlivnit také dostupnost místa setkání. Výhodná je poloha v dosahu zastávky hromadné dopravy či možnost parkování. Naše konferenční místnosti leží nedaleko zastávky metra i tramvajových linek Křižíkova.

3. Připojení k internetu

Nejen v dnešní době se může stát, že se jeden nebo vícero účastníků schůzky nebudou moct zúčastnit osobně. V situacích, jako je například pracovní cesta části týmu, je nejvhodnějším řešením videokonference. Pro tyto případy je možné využít naše internetové připojení k nejmodernější 5G síti

4. Akustika

Při výběru vhodného prostoru také nepodceňujte akustiku, jinak se může stát, že váš soukromý rozhovor neuslyšíte jenom vy. Problémem muže být také nadměrná hlučnost nebo nízká srozumitelnost. Na všechny tyto body u nás myslíme. Prohlédněte si typy našich konferenčních místností.

5. Občerstvení pro Vás a Vaše hosty

Důležité také je, jak je zajištěno. U nás jsou v ceně nealkoholické nápoje, jako čaj, káva, voda a drobné občerstvení.

Další články

29. 6. 2024

Od startupu k úspěšné firmě: Jak vám virtuální Sídlo umožní růst bez zbytečných nákladů

9. 6. 2024

P.O. BOX v Praze - Bezpečné a praktické řešení pro vaše podnikání

28. 5. 2024

Krok za krokem, jak rychle je vyřízené nové sídlo pro mé podnikání

19. 5. 2024

Jak Vám může sídlo v Praze pomoci k novým zakázkám pro Vaši firmu?

Kde nás najdete?

Kontakt

    Kontaktní formulář

    S potvrzením se vám ozveme do 24 hodin.

    Zavřít