26. 6. 2023

Seznamte se s výhodami placených účtů na Facebooku a Instagramu

Nejste spokojeni se službami Facebooku a Instagramu? Zákaznická podpora téměř nulová, ochrana účtu slabá… To vše teď slibuje Meta Platforms, která jak za Facebookem, tak za Instagramem stojí, změnit k lepšímu. Ale bude vás to něco stát.

Placený Instagram a Facebook mají být lepší

Meta Platforms přichází s vylepšenými placenými službami formou měsíčního předplatného, díky kterým uživatel s předplatným a současně prověřený uživatel, získával balík různých výhod. Ve srovnání se současnou situací to bude poměrně velký pokrok. Je běžné, že se dnes jen stěží dovoláte pomoci, když někdo parazituje na vašem účtu. Je též téměř nemožné cokoliv řešit s podporou. Maximálně s vámi komunikuje chatbot, a to rozhodně jen málokdy vede k vyřešení problému. Změnu všichni vítají, i když řada lidí se k ní staví skepticky. Jak bude fungovat ve skutečnosti, se ukáže. Pravdou je, že vyzkoušet si ji můžete pouze tehdy, když si ji zaplatíte jako placenou službu a budete ji pak měsíčně platit. Služba Meta Verified se nabízí za přibližně 320 Kč, tedy za 14,99 $ za ověření účtu a využívání ověřeného profilu na Instagramu. Pro ověření Facebooku je cena asi 260 Kč měsíčně, tedy 11,99 $.

Již brzy…

Říkáte si, že jako firma do toho hned jdete? Tak tady si ještě musíte počkat. Ověření účtu již dnes fungovalo pro celebrity, teď začíná služba fungovat pro individuální profily. Pro firemní profily zatím nefunguje a nejsou známé ani podmínky, za jakých by fungovat měla. V ČR službu navíc zatím nevyužijeme. V současnosti se testuje v USA, v Austrálii a na Novém Zélandu. Avšak globální nástup služby se očekává poměrně brzy.

Oplatí se skutečně placené ověřené účty?

Služba vypadá rozhodně výhodně pro každého, kdo tyto sociální platformy využívá více než běžný uživatel. Přijít o svůj účet na sociální síti je pro mnohé likvidační, a tak jde o skutečnou noční můru influencerů, podnikatelů i firem. Zatímco pro běžného člověka se bude částka za ověřený profil jevit vysokou, tak firmy později rády zaplatí i více. Stejně jako úspěšní influenceři. Co vše tedy ověřené účty nabídnou?

Vyšší dosah příspěvků: Meta zcela zásadně omezila dosah příspěvků. U ověřených slibuje opět jejich vyšší viditelnost, stejně tak jako přednostní pozice v komentářích, při vyhledávání a další exkluzivní funkce.

Zvýšení autenticity účtu: Každý ověřený profil bude označen modrým odznáčkem. Profil budete muset mít pod vlastním jménem a s vlastní aktuální fotografií, což si společnost ověří kontrolou s dokladem totožnosti i s natočeným selfie profilem.

Jednoduchý a přímý přístup k zákaznické podpoře: Už byste neměli čekat na pomoc ze strany zákaznické podpory, ale ani být pouze odkázání na chatbota. Každý ověřený profil bude mí přednostní přístup k živé zákaznické podpoře.

Vysoká ochrana před zneužitím účtu: Nadstandardní ochranu účtu slibuje Meta jako další benefit ověřeného placeného profilu. Ten, kdo by se vydával za vás, ev. vaši značku, bude ihned smazán jako falešný profil.

Stojí vám tyto benefity za nějakou tu investici? Tak sledujte, kdy Meta Platforms nabídne placené a ověřené účty pro Instagram a Facebook i u nás. Doufejme, že brzy budou mít tyto výhody i firemní profily

Další články

28. 5. 2024

Krok za krokem, jak rychle je vyřízené nové sídlo pro mé podnikání

19. 5. 2024

Jak Vám může sídlo v Praze pomoci k novým zakázkám pro Vaši firmu?

28. 4. 2024

Jak virtuální sídlo v Brně může pomoci malým a středním podnikům rozšířit se na Moravu

14. 4. 2024

5 důvodů, proč virtuální sídlo v Praze může zvýšit Vaši firemní prestiž

Kde nás najdete?

Kontakt

    Kontaktní formulář

    S potvrzením se vám ozveme do 24 hodin.

    Zavřít